Подрібнювач гілок Palche PG-80BD  купити в Україні
Подрібнювач гілок Palche PG-80BD
‍63000‍ грн

Подрібнювач гілок Palche PG-80BD

109720
Доставка по Україні
Варіанти оплати
Повернення товару
Інші категорії з цим товаром
Самовивіз із магазину: Безкоштовно
Кур'єром по Києву: 400 грн
По Вінниці: 400 грн
Нова Пошта: згідно тарифу
Meest Express: згідно тарифу
Кур'єром магазина по Україні: 28 грн/км
  • — Післяплата (Послуга "Зворотня доставка")
  • — Готівкою при самовивозі або кур'єром
  • — "Оплата частинами" ПриватБанк
  • — "Миттєва Розстрочка" в ПриватБанк
  • — Розрахунок карткою через сервіс Liqpay
  • — Купити в кредит
  • — Кредит в Sense банк
  • — Кредит в IdeaBank
  • — Оплата на розрахунковий рахунок
14 днів на повернення товарів без питань
Правила повернення

Подрібнювач гілок Palche PG-80BD характеристики

Виробник
Технічні характеристики садового подрібнювача
Тип двигуна
бензиновий 4-хтактний
Запуск
ручний
Ріжучий механізм
ножовий
Max діаметр гілок, мм
80
Продуктивність, кг/год
1000
Вага та Габарити
Габаритні розміри в зібраному вигляді, мм (Д*Ш*В)
1547х784х1144
Додаткова інформація
Країна реєстрацiї бренда
Україна
Гарантiя, мiс.
36
Країна виробник

Подрібнювач гілок Palche PG-80BD: опис

Подрібнювач гілок Palche PG-80BD - це потужний пересувний апарат для подрібнення гілок та інших відходів. Максимальний діаметр гілок до 80 мм, залежно від породи та вологості дерева. Подрібнювач обладнаний надійним бензиновим двигуном Wiema WM170F-3 з потужністю 7 к.с. та об'ємом 212 см³. Різальний барабан діє як додаткова система втягування гілок, завдяки чому швидкість подрібнення сягає 10 м/хв. Різальні ножі, 6 шт. Всього установка здатна виробляти до 4 куб.м дров за годину роботи, що дозволяє використовувати її в промислових масштабах під час лісоповалу, планових чисток лісосмуг, парків, ділянок з багатою деревною рослинністю.Цей апарат незамінний помічник для дому та саду.

Керувати процесом утилізації та перероблюванням деревини легко. Для мобільності щепоріза встановлені колеса.

Особливості:

  • Діаметр деревини: м'яка до 80 мм, тверда до 65 мм.
  • Довжина дров на виході: 60 до 140 мм.
  • Продуктивність: 4 м³ гілок на годину.
  • Габаритні розміри: 1547х672х988 мм.

Утворена тріска може бути використана для опалення у твердопаливних та піролізних котлах, каміних, печах та інших опалювальних приладах. Також тріску (тирсу) можна використовувати як мульчуючий матеріал для рослин або добриво. При подальшому перероблюванню деревини на тирсу можна отримати паливні пелети або гранули.

Купити щепоріз Palche PG-80BD в Україні.

Подрібнювач гілок Palche PG-80BD доступний для покупки у нашому інтернет-магазині. Для цього вам достатньо зателефонувати вказаним телефонам або оформити онлайн заявку через кошик. Доставка по всій Україні та найвигідніша ціна гарантована кожному покупцеві.

 

Відгуки про Подрібнювач гілок Palche PG-80BD

Не знайдено відгуків

  • Ви дивилися на сайті
  • Інші моделі цього виробника