Бензиновий генератор AGT 16503HSBER16, універсальний 1/3 (230/380 В), 15 кВт  купити в Україні
Доставка по Україні
Варіанти оплати
Повернення товару
Інші категорії з цим товаром
Самовивіз із магазину: Безкоштовно
Кур'єром по Києву: Безкоштовно
По Вінниці: Безкоштовно
Нова Пошта: Безкоштовно
Meest Express: Безкоштовно
Кур'єром магазина по Україні: Безкоштовно
  • — Післяплата (Послуга "Зворотня доставка")
  • — Готівкою при самовивозі або кур'єром
  • — "Оплата частинами" ПриватБанк
  • — "Миттєва Розстрочка" в ПриватБанк
  • — Розрахунок карткою через сервіс Liqpay
  • — Купити в кредит
  • — Кредит в Sense банк
  • — Кредит в IdeaBank
  • — Оплата на розрахунковий рахунок
14 днів на повернення товарів без питань
Правила повернення
Виробник
Загальні характеристики генератора струму
Вихідна напруга, В
230/380
Тип генератора
Номінальна потужність генератора, кВт
6.5
Максимальна потужність генератора, кВт
15
Коеффіцієнт потужності, Cosφ
  • 1
Ступінь захисту
IP 23
Об'єм бака для палива, л
16
Час безперервної роботи при навант. 75%, год
Кількість розеток (220/380 В)
  • 3 шт
Сила тока в розетках, А
1х16А (230В), 1х32А (230В), 1х32А (400В)
Тип встановлення
Обмотка альтернатора
  • мідна
Тип альтернатора
синхронний (щітковий)
Автоматичний ввід резерву (АВР/ATS)
опція
Автоматичний регулятор напруги (AVR)
є
Сфера використання
побутова
Вихід на 12В